Inschrijving Jeugdkamp 2019

Hallo volleyballer!

Op vrijdag 24 mei is het eindelijk weer zover! We gaan dan met z’n allen weer op kamp. Dit jaar gaan we weer naar ‘De Arendshorst’ in Ommen. Tijdens het kamp gaan we natuurlijk volleyballen, maar vooral ook veel andere activiteiten doen zoals, een nachtspel in het bos, zeskamp en nog veel meer! Het belooft een heel leuk feest te worden waar ook jij aan mee mag doen, alle jeugdleden van de vereniging zijn welkom.

Wanneer je tijdens het kamp liever thuis slaapt mag je ook alleen overdag komen, welke dag maakt helemaal niet uit, we vinden het altijd leuk als je langskomt!

Het adres is:
Groepsaccomodatie ‘De Arendshorst’
Arendhorsterweg 1
7731RC Ommen
Tel. 06-27237449

Verdere praktische informatie zoals aankomsttijd volgt nog.

Het geld kan worden overgemaakt op: NL16 RABO 0327 3058 00  t.n.v. SVH Hellendoorn. Onder vermelding van “Jeugdkamp + je naam

 Je kunt je opgeven t/m zaterdag 30 maart

Inschrijving Jeugdkamp 2019!

svh-adminInschrijving Jeugdkamp 2019