Laatste nieuws

Herfsttoernooi! – 25 oktober 2019!

on 19 augustus 2019 No comments

SVH-vc organiseert ook dit jaar weer het indoor volleybaltoernooi genaamd “Herfsttoernooi”.
Het toernooi wordt georganiseerd voor iedereen die maar zin heeft om een potje te volleyballen! Tijdens dit toernooi worden er wedstrijden gespeeld 6 tegen 6 in sporthal “De Voordam”. Nadien is er een afterparty in de kantine van de sporthal. Helaas kunnen we het toernooi niet kosteloos organiseren en vragen we €15.- inschrijfgeld per team. Als tegenprestatie zorgen we na de wedstrijden voor een kleine versnappering.

Het herfsttoernooi staat gepland op vrijdag 25 oktober 2019!

Aanvang toernooi: 19:00 uur.
Aanmelden: 18:30 uur bij wedstrijdleiding.

Een aantal regels:
• Er wordt 6 tegen 6 gespeeld.
• Er mogen maximaal 3 competitie spelende personen in het veld staan.

Daarnaast is er de mogelijkheid om aan te geven of je prestatie of recreatie niveau wenst te spelen. We proberen zo zoveel mogelijk rekening te houden met de wens van een team, dit is afhankelijk van de animo voor prestatie en/of recreatie.

Lijkt het je leuk om mee te doen aan het toernooi, geef je dan snel op! Want: VOL = VOL

Inschrijven kan t/m vrijdag 18 oktober!

Wil je je opgeven? GA HIER NAAR HET INSCHRIJFFORMULIER.

Share this post:
Dennis PlasmanHerfsttoernooi! – 25 oktober 2019!