Laatste nieuws

Dames 1 sluit aan bij training A1.

on 6 november 2019 No comments

Gisteravond hebben de meiden van A1 en dames 1 een deel van de training gezamenlijk afgelegd. In het kader van de adoptieteams, waarbij een seniorenteam een jeugdteam onder haar vleugels neemt, was het vanavond de beurt aan Dames 1.

Tijdens zo’n gezamelijke training kunnen beide teams van elkaar leren. De jongere meiden zien hoe je met een beetje meer enthousiasme het spel vaak naar een hoger niveau kunnen brengen en hoe je met meer lawaai een tegenstander al een paar punten op achterstand kan zetten.

De dames daarentegen zien hoe de jonge meiden met veel plezier het spelletje beleven en lekker onbevangen spelen.
Een gedeelte van de training werd gezamenlijk afgelegd, het eind van de training werd afgesloten met een kleine wedstrijd.


De meiden van A1 zijn door Dames 1 uitgenodigd om de bekerwedstrijd van aanstaande dinsdag 12 november bij te wonen. A1 daarentegen heeft Dames 1 uitgenodigd voor hun thuiswedstrijd op zaterdag 7 december.

Van links naar rechts
Onder Romy – Martine – Manouk – Lisanne – Wieske – Fleur – Lina
Maaike – Vera – Colinda – Heleen – Shauntay – Imke – Sanne

Share this post:
Colinda HosmarDames 1 sluit aan bij training A1.